Nikt inny nie potrafi tak się kompromitować!

Jak podaje Rzeczpospolita, Agnieszka Ścigaj (dawniej partia Kukiz` 15 i PSL) przekazała, że posłowie koła Polskie Sprawy rozważają rejestrację w sądzie nowej partii lub przejęcie już istniejącej. Trwają rozmowy z kilkoma podmiotami, w tym partią „Polska Nas Potrzebuje” – dodała Ścigaj.

Bijąca skromność kilku polityków-skoczków sprawiła, że będzie nowa partia w Sejmie! Posłowie Agnieszka Ścigaj, Paweł Szramka, Andrzej Sośnierz i Zbigniew Girzyński zaplanowali wstąpienie w szeregi partii „Polska Nas Potrzebuje”. Założycielem tej partii jest były poseł Dariusz Grabowski.

Ścigaj skomentowała te doniesienia. – Rzeczywiście rozważaliśmy taką opcję – powiedziała. Zaznaczyła, że „trwają rozmowy z kilkoma podmiotami, które mają już zarejestrowane partie”.

Sam Grabowski zapytany przez, czy takie rozmowy są prowadzone odpowiedział, że rozmawia z różnymi parlamentarzystami. – Zwracają się do mnie z prośbą o konsultacje ekonomiczne, w sprawach społecznych, ale głównie gospodarczych – powiedział. Dodał, że „obecna sytuacja obecna jest tak zagmatwana, tak szybko się zmienia, że trudno mi powiedzieć czym to się zakończy”. – Życzę jak najlepiej ludziom z koła Polskie Sprawy, czy oni staną na wysokości zadania to oni sami muszą to wiedzieć – stwierdził.