Skandal, który nie może być obrócony w żart nawet przez ludzi prezydenta!

dodaWczoraj w Warszawie odbyła się uroczysta gala z okazji 25 urodzin „Super Expressu”. Udział w imprezie wziął m.in. prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą. Jedną z gwiazd, która wystąpiła tego wieczoru na scenie była właśnie Doda. Piosenkarka wystąpiła w kreacji, która wzbudziła sporo kontrowersji. Pomagała także kroić urodzinowy tort, a jego pierwszy kawałek wręczyła właśnie prezydentowi Dudzie.

– Pan prezydent stwierdził, że tort był naprawdę pyszny, ale myślę, że pani Dorota powinna się ubierać nieco cieplej, bo idą mrozy – w tak skandaliczny i prostacki sposób Marek Magierowski skomentował na antenie radia RMF FM gest, jaki wobec Andrzeja Dudy wykonała znana piosenkarka Dorota Rabczewska.

 

duda

W konkursie zorganizowanym z okazji ćwierćwiecza dziennika jego czytelnicy przyznali tytuły: „Super Gwiazdy 25-lecia” – Zenkowi Martyniukowi, „Super Aktora 25-lecia” – Cezaremu Pazurze, „Super Sportowca 25-lecia” – Andrzejowi Gołocie, „Super Film 25-lecia” – filmowi „Dzień Świra” Marka Koterskiego, „Super Przedsiębiorcy 25-lecia” – Romanowi Klusce, „Super Osobowości 25-lecia” – Ilonie Łepkowskiej. Nagrodę specjalną przyznali piosenkarce Dorocie Rabczewskiej. Nagrody rozdano podczas wczorajszej gali.

– Szelest papieru przy porannej kawie to wciąż dla wielu odbiorców przyjemne doznanie, z którym niełatwo się rozstać i którego nie da się zastąpić zimnym dotykiem ekranu smartfona – podkreślił prezydent Andrzej Duda, cytowany przez dziennik na stronie internetowej.

– Wierzę, że „Super Express” ma przed sobą świetlaną przyszłość, a Czytelnicy jeszcze przez wiele lat będą zaczynać dzień od lektury waszego dziennika – dodał. Zdaniem prezydenta sukces „Super Expressu” dowodzi, że tradycyjna prasa może się rozwijać, mimo ostrej konkurencji ze strony „nowych” mediów: informacyjnych portali internetowych czy sieci społecznościowych.

za onet.pl/(RZ)