Elżbieta Bieńkowska zdradza: wróżka postawiła mi horoskop

bienkowska– Bar­dzo lubię wróż­by i ho­ro­sko­py (…) Numerolożka postawiła mi horoskop – wyznała Elżbieta Bieńkowska. Unijna komisarz zaskoczyła wszystkich swoimi słowami w wywiadzie dla „Vivy!”. Obecna unijna komisarz ds. rynku wewnętrznego i usług znana jest jako osoba twarda, nieustępliwa i mocno stąpająca po ziemi(…) Jednak w pewnym momencie była wi­ce­pre­mier wyznała, że „bar­dzo lubi wróż­by i ho­ro­sko­py”. Unij­na ko­mi­sarz wyjawiła również, że była niedawno u „nu­me­ro­loż­ki”.
– Tak. Niedawno „numerolożka” postawiła mi horoskop z daty urodzenia – mówi Bieńkowska.– Jestem Wodnikiem. Powiedziała, że wszystko w moim życiu dzieje się w sposób bardzo naturalny dzięki mojej dobrej pracy. Ta pani nic o mnie nie wiedziała, a wszystko się zgadzało, nawet daty – powiedziała Bieńkowska.
Dziennikarka „Vivy!” poprosiła Bieńkowską o podanie jej ręki. – Nie widzę u Pani wzgórka Merkurego, co znaczy, że nie tkwi w Pani autoagresja – powiedziała. Bieńkowska szybko odpowiedziała.
– O, dziękuję, bardzo lubię wróżby i horoskopy, poprawiają mi humor. Zwłaszcza, że ten numerologiczny usłyszałam, kiedy byłam w złym momencie. I on mnie podbudował – wyjaśniła.
Tacy ludzie reprezentują Polskę na świecie. Tacy ludzie rządzą Polską.

za wp.pl